Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Учнівська міжпарламентська асамблея продовжила свою роботу після тривалого карантину

У середу, 10 лютого, після тривалого карантину знов зустрілись лідери учнівського самоврядування міста.

За ініціативою спікера Учнівської міжпарламентської асамблеї було прийнято рішення продовжити збір робіт на конкурс «Якби я був би мером» ще на тиждень.

У зв’язку з карантином провести запланований на 14 лютого бал не вдається, тому він переноситься на березень (точна дата незабаром буде вирішена та повідомлена). Над проектом виявили своє бажання працювати:

Було прийнято рішення зробити захід благодійним (кошти збиратимуться на лікування учениці НВК № 36 селища Оршанець Польчук Анастасії). Також на балу вирішили провести показ художніх виступів. Узяти участь у заході можуть пари з 8-11 класів.

Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Т.Г. Шевченка просить долучитися до благодійної акції «Тиждень доброти». Щоб взяти участь у акціїї можна принести прострочені ліки, сухий корм, консерви для тварин, а також переглянути тематичні фільми (представники кожного навчального закладу отримали список фільмів та номер телефону для довідок).

У зв’язку з підготовкою до реалізації запропонованих проектів наступне засідання УМА відбудеться наступної середи, 17 лютого.

Автори статті: Євгеній Буряк, Анастасія Погорельська

Фото: Юлія Завалій