Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Учнівська Міжпарламентська Асамблея провела благодійний бал на підтримку хворої дівчинки

5 квітня у Центрі дитячої та юнацької творчості  відбувся благодійний бал організований Учнівською Міжпарламентською Асамблеєю. 

Святково вбрані юнаки та панянки – учні черкаських шкіл– долучилися до благодійної акції, аби зібрати кошти на реабілітацію Польчук Анастасіі 2001 року народження, у якої діагностовано захворювання хребта (хвороба Шейерман-Мау).

Цього дня під звуки чарівної музики черкаські школярі продемонстрували, що мистецтво танцю можна опанувати практично всім, а глядачі мали змогу насолодитися вальсом, полонезом, танго, кантрі, сертакі, танці в стилі 90-х та інші. Учні шкіл естетичного виховання, зокрема, Дарина Танцюра (Зразкова вокальна студія «Браво») та представниці Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» (Позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр») представили теж чудові номері, які глядачі вітали гучними оплесками.

Як розповіли організатори заходу, до участі в благодійній акції долучилися не лише пересічні черкащани, а й представники влади та депутати Черкаської міської ради.

За словами директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марини Бакланової, приємно, що цей благодійний захід організований представниками Учнівської Міжпарламентської Асамблеї нашого міста, адже це демонструє високий рівень свідомості учнівської молоді, які долучилися до благородної справи. Як зауважила Марина Леонідівна, організацію вишуканого дозвілля для молоді, яке несе при цьому й позитивні емоції та залучає до добрих справ, слід зробити традиційним. 

  До відома:

Хвороба Шейермана-Мау або юнацький кіфоз — прогресуюча зміна нормального вигину хребта, що виникає у дітей в період максимального росту скелета, тобто в підлітковий період, незалежно від статевої приналежності дитини. Патології схильні грудні хребці, переважно з 7 по 11.