Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Палац молоді запрошує на театральний фестиваль «FORTUNA_fest - 2017»

У вересні Черкаси приймає величезну кількість талановитих, творчих та яскравих особистостей.  22-24 вересня запрошуємо  всіх на Всеукраїнський театральний фестиваль аматорських театрів "FORTUNA_fest - 2017",  який проходитиме у Черкаському міському  Палаці молоді.

Участь у ньому візьмуть аматорські театри, актори-початківці та всі бажаючі. Окрім цього, тут проходитимуть майстер-класи, вистави та флешмоб, а ще на вас чекає незабутня театральна ніч.

–  На фестивалі  будуть представлені театри з різних куточків України. Ви відчуєте чим дихає театр, поринете в атмосферу творчої взаємодовіри. Фестиваль дає змогу розвитку театральних колективів. А також надає можливість акторам-початківцям підвищити свій мистецький рівень акторської майстерності, сценічної мови, пластики та інше, обмінятися досвідом, налагодити творчі контакти, –  розповів директор Черкаського міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.
Черкаси відкриває свої двері для аматорських театрів України і радо чекає всіх бажаючих!  Реєстрації до 1 вересня. Для детальної інформації звертайтеся за електронною адресою: fortuna_fest@ukr.net

Місце: Черкаський міський Палац молоді

Адреса: вул. Сумгаїтська , 12