Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Головна новорічна красуня засяяла вогнями

19 грудня, в День святого Миколая,  відбулося відкриття головної новорічної ялинки міста.


Свято розпочалося  з «Новорічного каравану Coca-Cola». Святковий автомобіль із Санта Клаусом та його казковими ельфами і північним ведмедем розважали дорослих та малечу.

На Соборній площі розгорнулась унікальну виставку-ярмарок зимових композицій «Відчуй себе чарівником» від творчих колективів та  дошкільних навчальних закладів міста.

А щоб не змерзнути гості частувалися гарячими напоями.

Цього дня на Площу завітали черкащани разом з дітками, адже, перш за все, Новий рік для нас родинне свято. Що вже говорити про малечу, для якої новорічна ялинка, що спалахує вогниками, справжня подорож у казку. Саме для них актори Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка подарували театралізоване дійство «З Миколаєм до добра із сім’єю до Різдва», яке занурило всіх у справжню атмосферу свята.

Привітав черкащан з початком новорічних свят міський голова Анатолій Бондаренко, побажавши всіляких гараздів.

– Найбільше на сьогоднішнє свято чекають наші діти, з особливим хвилюванням усі мріють побачити під подушкою такі бажані для них подарунки, – говорить Анатолій Васильович. – У цей день бажаю, щоб усе тільки хороше в нашому житті здійснювалося. Нашому місту – успішного розвитку та перемог, країні – миру й злагоди. А кожній черкаській родині – Божої благодаті, достатку та щастя.

А музичні вітання подарували творчі колективи Будинку культури ім. І. Кулика.