Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Черкаси

Рішенням Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-676 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Черкаси на 2015 рік» передбачено комплекс заходів для надання різнопланової допомоги учасника АТО та членам їх сімей.

Надання різнопланової соціально-психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей здійснює Черкаський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Черкаси, вул. Благовісна, 170, т. 32-91-94).

Безкоштовне харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється на підставі довідки про участь особи в антитерористичній операції або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України. 

З метою безкоштовного оздоровлення дітей учасників АТО влітку 2015 року в дитячому оздоровчому закладі на узбережжі Чорного моря просимо ТЕРМІНОВО звернутися родинам учасників АТО до відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, к.106, тел. 32-05-16). 

Для організації направлення дитини віком від 8 до 17 років  до дитячого оздоровчого закладу на термін 21 день, необхідно надати до відділу сім’ї та молоді:

копії довідки про участь особи в антитерористичній операції або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України;

копію свідоцтва про народження дитини.

Відповідальний за організацію оздоровлення дітей учасників АТО заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Бондар Віктор Миколайович (т.р. 56-60-18, т.м. 0663428454).