Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Меморандум про співпрацю

5 вересня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між департаментом освіти та гуманітарної політики ЧМР та Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

- Приємно, що ми будемо тісно співпрацювати з Черкаським місцевим центром, - наголосив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Вже з цього місяця розпочнуться лекції  з правової просвіти по закладах освіти, культури та інших, підпорядкованих департаменту.

Черкаський місцевий центр із надання БВПД – це державна установа, створена Міністерством юстиції України, метою якої є забезпечення доступу до кваліфікованої вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для соціально-незахищених категорій громадян. Вторинну правову допомогу надають малозабезпеченим, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, ветеранам війни, учасникам АТО та іншим незахищеним категоріям населення. Безоплатна вторинна правова допомога передбачає, що центр призначає адвоката, який готує необхідні для захисту документи та представляє інтереси особи у судді. Послуги адвоката замість клієнта сплачує держава.

- Одним із напрямків роботи нашого центру є проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання випадків домашнього насильства, дискримінації, запобігання злочинності, - зауважив директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Станіслав Скіць.