Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Нас єднає мова! - Сергій Воронов

- Останнім часом отримую певні зауваження від батьків, громадських активістів щодо випадків використання недержавної мови в закладах підпорядкованих Департаментe освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, - зазначив Сергій Воронов.

Оскільки до програмових засад нашої команди великими літерами входить питання захисту, розвитку та популяризації української мови, як єдиної державної - підписав відповідний наказ щодо ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ М. ЧЕРКАСИ.

Окрім того прошу в закладах, підпорядкованих Департаменту освіти та гуманітарної політики проводити активну роботу щодо популяризації української мови. 
При цьому у закладах загальної середньої освіти ніхто не забороняє використовувати мову національних меншин, що регламентується ст. 7 Закону України "Про освіту".

Поруч з цим відкритий до пропозицій та ідей щодо проектів популяризації державної мови, адже маємо рухатися не тільки наказами, чи вказівками, а перш за все - якісними україномовними проектами, які будуть близькими до душі кожному!

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов