Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Головні новини

У Черкасах святкували Івана Купала

- 09 липня 2018 р.
У Черкасах святкували Івана Купала
За підтримки міської ради, управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Будинку культури ім. Івана Кулика, КП «Дирекція парків», різних організацій та закладів нашого міста відбулося  святкування Івана Купала у парку «Перемога». 

Цього року в Черкасах навчання в школі закінчили 1370 учнів

- 25 червня 2018 р.
Цього року в Черкасах навчання в школі закінчили 1370 учнів
23 червня в Черкасах відбувся випускний вечір. Розпочали його традиційною святковою ходою середмістям – від площі Богдана Хмельницького до Соборної. У доросле життя учнів проводжали їхні вчителі з батьками, а ще – представники міської влади.

Черкаси відсвяткували День молоді

- 25 червня 2018 р.
Черкаси відсвяткували День молоді
Цього року 23-24 червня, в рамках святкування Дня молоді, відбувся традиційний етнофестиваль «Трипільські зорі». Відвідувачі мали змогу взяти участь у цікавих конкурсах та змаганнях, майстер-класах із народно-прикладного мистецтва.

Сергій Воронов: Треба давати шанс молоді і без досвіду роботи

- 23 червня 2018 р.

Директор департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов свого часу обійшов понад 100 різних співбесід, перш ніж знайшов роботу. Про це він повідомив на круглому столі щодо розробки Національного плану дій та рекомендацій щодо зайнятості молоді від Черкаської області, організованому обласним молодіжним ресурсним центром спільно з Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Черкаси можуть отримати статус міста «дружнього до дітей та молоді»

- 23 червня 2018 р.
Нині наше місто серед 20 в Україні, що першими можуть приєднатися до міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». У Черкасах триває підготовчий етап, за результатами якого сторони підпишуть  відповідний меморандум. Аби обговорити процес отримання цього звання, сьогодні в стінах мерії зібралася робоча нарада. 

← Ctrl 5 6 7 8 9 Ctrl →