Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Головні новини

ІХ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ 2017"

- 27 жовтня 2017 р.
ІХ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ 2017"

24 жовтня у місті Києві відбулась ІХ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ 2017". Робота міської творчої групи заступників директорів шкіл міста (керівник Бузницька О.М.) «Формування творчого працездатного педагогічного колективу через проектування індивідуальної траєкторії розвитку» відзначена срібною медаллю у номінації "Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи".

Незабаром осінні канікули

- 25 жовтня 2017 р.
Незабаром осінні канікули
Осінні канікули розпочнуться в черкаських загальноосвітніх закладах з 30 жовтня, окрім Гуманітарно-правового ліцею, який має свою структуру навчального року (мають лише зимові канікули), що закріплено в статуті освітнього закладу.

Черкаси вшанували захисників України (фоторепортаж)

- 17 жовтня 2017 р.
Черкаси вшанували захисників України (фоторепортаж)
Виставка військової техніки в середмісті та козацький куліш – так атмосферно і смачно в Черкасах, незважаючи на дрібний дощ, відзначали День захисника України. Його, нагадаємо, в нашій державі третій рік поспіль святкують на Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва – 14 жовтня.

У Черкасах привітали освітян з їх професійним святом (ФОТО)

- 29 вересня 2017 р.
У Черкасах привітали освітян з їх професійним святом (ФОТО)
З нагоди Дня працівників освіти у черкаському Палаці культури «Дружба народів» відбулись урочисті заходи та святковий концерт.

Привітати педагогів на свято завітали міський голова Анатолій Бондаренко із заступниками Романом Буданцевим, Геннадієм Шевченком та Ігорем Коломойцем, депутатами міської ради та керівниками структурних підрозділів Черкаської міської ради. Почесним гостем зібрання стала народний депутат України Ірина Сисоєнко, яка у четвер, 28 вересня, завітала до Черкас.

Призначено стипендії учням шкіл естетичного виховання м.Черкаси

- 27 вересня 2017 р.
Призначено стипендії учням шкіл естетичного виховання м.Черкаси

Міська влада докладає  зусилля для розвитку творчих здібностей у дітей. Цьому сприяє  програма "Черкаські таланти", на 2016 – 2020 роки. З метою створення умов для розвитку творчого потенціалу і стимулювання обдарованих учнів, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, встановлено стипендії міського голови  обдарованим учням шкіл естетичного виховання на період з 01 жовтня 2017 року до 31 травня 2018 року в розмірі 300,00 грн. щомісячно.

← Ctrl 6 7 8 9 10 Ctrl →