Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Рідні Черкаси привітали дошкільнята

У День міста літній майданчик дитячого парку був вщент заповнений. Сюди завітали  черкащани та гості на розважальну ігрову програму «Рідні Черкаси вітають дошкільнята – черкаські хлопчики й дівчатка».

Дивлячись на святково вбраних діток  в неймовірно яскраві та фантастичні  костюми не можна було не розчулитись. А тому веселий позитивний настрій панував на майданчику. В очікуванні дійства дітлахи зайняли місця та із захопленням споглядали навкруги.

Ведуча Юлія Карпенко заволоділа увагою від малечі до дорослих та покликала Веселунчика- клоуна – символа свята, якого чудово зіграла Валентина Квас. Дітки активно включились в гру, та весело провели інтерактивну розминку. Весь час всі  перебували в піднесеному настрої, посмішки не зникали з облич. Експресивно виконана пісня «Роки дитинства» у виконанні  Маргарити Сабошенко додала веселого тону  в загальний настрій. І понеслось феєричне дійство. Ось поспішає на сцену коробка олівчиків. Інтрига зберігалась деякий час. І тут закрутилось. Різнокольорові, веселі олівці закружляли у танку. Весела малеча з ансамблю «Ромашка» теж не залишила нікого байдужим, що вже казати про юних гумористів: Іллю Крітевич та Артема Орла – їм теж подарували вдячні глядачі гучні оплески.

Не забули на святі й про мам. Танцювальний ансамбль «Тополька» з «Колисковою для мами» пробудила найщиріші почуття вдячності до найдорожчої людини в світі.

Саме через любов до близьких ми пробуджуємо і любов до Батьківщини, до своєї країни, що й продемонстрували танцювальна композиція «Країна моя» та «Білі птахи», де на закінчення виступу дітлахи символічно відпустили в небо на повітряних кульках білу птаху.

Дошкільний навчальний заклад №55 представив флешмоб «Доки цвіте калина». Костюми з картою України виконані в жовтоблакитних кольорах додали патріотичного настрою.

Завітав на свято і секретар міської ради Олександр Радуцький, який привітав дітей та батьків із святом зазначивши:

- Сьогодні у кожного з нас день народження. Сьогодні нам 729 років. Ми ще дуже молоді. І всім нам хочеться, щоб наші діти жили і росли в європейському місті. Для цього ми все з вами зробимо.  А ще черкащани найкращі в світі люди. Всім нам щастя, добра, злагоди.

А ще  Олександр Романович разом з малечею заспівав пісню «На нашій Україні».  Дітлахи пустили в небо різнокольорові кульки та подарували присутнім повітряні поцілунки.

Такі події надовго запам’ятовуються дітям, пробуджують в дитячих серцях добро, радість, любов і надію, бажання стати кращими.