Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Сергій Воронов нагородив переможців конкурсу "Писанковий рай"

9 квітня 2018 року визначили переможців конкурсу "Писанковий рай". Оцінювали журі писанкові інсталяції, які протягом кількох тижнів до Великодня були розміщені в сквері "Юність".

- Весна дарує нам усім дуже багато чудових світлих свят і найбільш особливим з них є Великдень. Він дарує всім найтепліші емоції, які може бути в нашому житті. І традиційно ми збираємося щороку на центральній площі Черкас, щоб насолодитися одним із символів цього свята - великодніми писанками. Писанка - це стародавній символ початку життя, символ, що пройшов крізь століття. Ми робимо максимум зусиль для того, щоб передати всі українські традиції для наступних поколінь. Ми хочемо, щоб наші діти пам’ятали, які коріння має наша нація, які традиції роблять її такою як сьогодні, - наголосив під час виступу директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Сергій Воронов.

Директор назвав найкращі роботи в рамках конкурсу "Писанковий рай" та подякував усім навчальним закладам за участь у конкурсі. Серед них – учениця 6-А класу зі школи №10 Марина Задорожня, колектив «Творча майстерня» зі школи №2, Анна Литвиненко з 9-Б класу колегіуму «Берегиня», Аліна Журавель з 9-Б класу спеціалізованої школи №20, Альона Панкратова з 10-М класу 4-ої школи. Найкращим великоднім деревом, які «розквітли» у сквері «Юність», цього року назвали роботу вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.