Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Табір творчих непосид «Грай, співай, відпочивай!»

Літо – найчарівніша мить життя, яка наповнена яскравими кольорами, сонцем, теплом душі і тіла. А найяскравішим промінцем є табір, лише тут  дитина по-справжньому вчиться самостійності, сміливості, а головне – дружбі.

Щорічно на базі Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру маленьким черкасцям дарує радісні зустрічі, незабутні враження та радісний настрій профільний табір з денним перебуванням «Грай, співай, відпочивай!».

У дитячому таборі працюють творчі майстерні, організовуються пізнавальні, спортивні та розважальні заходи – конкурси, вікторини, турніри, екскурсії, концерти. Дружній мікроклімат, створений досвідченими педагогами  Центру, сприяє творчому, образному та позитивному розвитку дітлахів, їх вдосконаленню і виявленню нових талантів та здібностей.

Профільний табір дає можливість дітям урізноманітнити свої зацікавлення та весело провести час.

Як розповіла директор Черкаського багатопрофільного молодіжного центру Світлана Вікторівна Ільченко:

– Всього у нас в таборі 80 діток, це всі наші вихованці. Але в таборі ми намагаємося щоб кожен з них за час зміни перепрофілював  свій напрямок роботи, а тому проводимо різні майстер-класи. Якщо дитина активно практикувала спорт, то в таборі вона зможе себе спробувати в інших напрямках роботи, наприклад зробити ляльку-мотанку, або те, що вибере собі для душі. Минулого року у нас було 50 майстер-класів, а цього ми в процесі формування, орієнтуємось на зацікавленість дітей. Тривалість зміни у нас 14 днів.  І для всебічного розвитку активно практикуємо різні екскурсії. Нещодавно побували в криміналістичному центрі, що привело у захват наших маленьких детективів.