Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Черкасах вітали почесних донорів

6 червня Черкаси відзначали 729-й рік народження. В рамках музичного проекту «Україна єдина» на площі імені Тараса Шевченка городян вітали мистецькими дарунками вихованці загальноосвітніх та музичних шкіл. 

Так співпало, що саме цього дня відзначали і Всесвітній день донора. На свято завітав секретар міської ради Олександр Радуцький. У вітальному слові він поздоровив всіх з нагоди Дня міста зазначивши:

-  Саме ми, жителі міста, робимо наші Черкаси такими, щоб тут було комфортно та безпечно, тому що ми тут народилися, тут живуть наші діти. І мені дуже приємно в цей день відзначити людей завдяки яким не одне життя врятувалося, а саме донорів. Це дійсно герої нашого часу.  Хочу низько вклонитися вам за вашу роботу та відзначити грамотами виконкому.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток донорського руху та з нагоди Всесвітнього дня донора було відзначено  грамотами та цінними подарунками близько десяти осіб. Це ветерани праці, почесні донори серед яких є й нагороджені орденом «Знак пошани» та котрі більше 80 разів безкоштовно здавали свою кров.

Тепло вітали гостей та городян вокальний ансамбль гімназії №31 «Карамелька» . Полонив глядачів і «Квітограй» музичної школи №2, не залишись без уваги і виступи музичних шкіл №3 та №5.

В рамках проекту «Україна єдина» пройшли виступи в сквері Хіміків, де жителів вітали творчі колективи імені Івана Кулика; в парку «Перемога» виступали колективи загальноосвітніх шкіл міста; у сквері «Казка» творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості.