Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Черкасах визначили кращого учителя року

26 жовтня у обласному Будинку вчителя проводився міський етап Всеукраїнського конкурсу "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018". У фіналі виступали 6 учителів з різних шкіл міста.

Фіналу передувала велика та напружена робота. Потрібно було створити декілька презентацій, відеороликів, провести урок на базі іншої школи для членів міського журі. У фіналі претендентам пропонувались численні завдання, які вони виконували на очах сотень глядачів та двох журі: офіційного та альтернативного.

Через три години запеклої боротьби учитель німецької мови Першої міської гімназії Карнаухова Надія Костянтинівна виборола право називатись "ВЧИТЕЛЬ РОКУ-2018" та представляти Черкаси на обласному етапі конурсу. 

- Особливість цьогорічного конкурсу полягає у тому, що він проходить напередодні старту Нової української школи, - зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - зміни у школі будуть релалізовані лише тоді, коли зміниться вчитель. Переконаний такі творчі конкурси відкривають нові імена в українській педагогіці, котрі реформуватимуть нову школу!

Вітаємо Надію Костянтинівну із перемогою!