Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Залучення студентської молоді до засідання круглого столу

З нагоди Міжнародного Дня студента, департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР організував та провів 16 листопада круглий стіл на тему "Роль органів студентського самоврядування в національно-патріотичному вихованні молоді".

До участі у круглому столі були запрошені вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації, які здійснюють навчання  юнаків та дівчат у м. Черкаси. До обговорення долучилося 16 представників навчальних закладів, які представляли професійно-технічні училища, коледжі, технікуми, інститути та університети.

Присутні на зібранні студентські активісти зазначали, що національно-патріотичне виховання є вагомою складовою навчально-виховного процесу у їхніх закладах. Із зазначеної тематики постійно проводяться бесіди, лекції, круглі столи, зустрічі з ветеранами АТО, челенджі і тому подібне. 

- Активізація в сфері національно-патріотичного виховання є одним з головних завдань як департаменту освіти та гуманітарної політики так і міської влади вцілому, - зазначив у своєму виступі заснупник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Віктор Бондар.

Підводячи підсумки круглого столу було вирішено зробити такі заходи регулярними та підготувати цикл заходів з нагоди відзначення визначних дат.