Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

"Анфас": "Черкаські дзиґи" в Івано-Франківську

27 листопада Зразковий шоу-гурт "Анфас" повернувся з Івано-Франківська, де проходив ІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального та хореографічного мистецтва "ФРАНКІВСЬКА ДЗИГА".

Вже в перший день перебування наші вихованці познайомилися з архітектурою та історією цього чарівного міста, витворами ковальського мистецтва, прогулялися "стометрівкою" - так жителі Івано-Франківська називають пішохідну частину вулиці Незалежності; помилувались панорамою вечірнього міста з міської ратуші. Інша частина екскурсії пройшла в Яремчі – там мандрівники насолоджувались чудовими краєвидами під час подорожі стежкою Довбуша, відвідали зоопарк та унікальний парк-музей "Карпати в мініатюрі", який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат. Копії експонатів парку виконані з ювелірною точністю, відтворено кожну рисочку, різьблення, колір і навіть матеріал, з якого зроблені пам'ятки.

У конкурсний день прибули учасники з різних міст та областей нашої країни. Організаторам та ведучим вдалося створити особливу творчу атмосферу, залучити глядачів до активної підтримки танцівників. Дівчата Зразкового шоу-гурту "Анфас" представили цілу палітру танцювальних стилів – хіп-хоп, стилізований народний танець, естрадно-спортивний танець, сучасна хореографія; і всі танцювальні конкурсні композиції нашого колективу посіли призові місця:

Композиція "JUMP NON STOP" - І премія

Композиція "Чарівна лампа Аладдіна" - І премія

Композиція "ЮНІ ТА ЗУХВАЛІ" - І премія

Композиція "Привиди старого замку" - І премія

Композиція "HELLO, HARLEY!" - ІІ премія

Композиція "МЕХАНІЧНА СЮЇТА" - ІІ премія

Композиція "Real team" - ІІ премія

А запальне виконання та оригінальність танцювального номеру "Привиди старого замку" не залишило жодного з глядачів та членів журі байдужими – і композицію відзначили спеціальним дипломом "Найкраща хореографічна постановка". Натхненна, драйвова імпровізація дівчат в танцювальному фіналі-батлі, що проводився після основного конкурсу, забезпечила їм безперечну перемогу та нагороду – сертифікат на 500 євро для участі в Міжнародному фестивалі-конкурсі "Art Batumi" (Грузія).

Бажаємо всім учасникам колективу нових творчих горизонтів та нових перемог!