Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Черкаська дитяча музична школа № 2 взяла участь у благодійному студентському заході «Аукціон надій»

12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся ХІІ студентський благодійний Аукціон надій ДВНЗ «Університет банківської справи», у рамках якого студенти Черкаського, Київського, Харківського та Львівського інститутів ДВНЗ «Університет банківської справи» збирали кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ» у Києві.

На відкритих торгах були виставлені 29 лотів, надані відомими українцями: талановитими художниками та меценатами.

Зокрема, на аукціоні можна було придбати фотолітопис «100-річчя з дня утворення першого Українського Уряду (1917-2017рр.)» від Першого прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Kубіва, сувенірну банкноту зі срібла номіналом 100 гривень від в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія, футболку та бейсболку від співакаDZIDZIO, прикрасу з бісеру «Сяйво» від актриси, перекладача, Міс Європи та Віце-Міс Світу серед нечуючих Марьяни Люханової, картину «У моря» від ведучого «Говорить Україна» Олексія Суханова та інші.

Також до участі в організації благодійного заходу долучилися посольства в Україні Республіки Білорусь, Болгарії, Киргизстану, Литви та Угорщини.

Особливу подяку за надані на аукціон лоти студенти Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківсько справи» висловлюють директорові та учням Черкаської музичної школи №2, які з великою радістю прийняли участь в аукціоні, та надали картину ручної роботи виготовлену учнями та викладачами закладу.