Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 2зайняли призові місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Profest»

 2 – 3 грудня в Київському "Центрі культури та мистецтв Дніпровського району" відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Profest» при сприянні Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району міста Києва.

Ці 2 дні пройшли в атмосфері незабутнього творчого свята для підростаючого покоління  країн ближнього і далекого зарубіжжя та були справжнім феєрверком талантів, радості та щирих емоцій!

Конкурс сприяв вихованню у дітей любові до мистецтва і краси та формуванню їхнього естетичного смаку. У конкурсантів була можливість ознайомитись зі зразками мистецтва національної культури України та культурних традицій народів різних країн світу.

Фестиваль підтвердив, що Україна багата талановитими дітьми і молоддю!

Демонстрували свої творчі здібності понад 300 творчих обдарувань, близько 100 учасників сольно та у складі колективів, інструментальному, хореографічному, вокальному жанрах, художньому слові та образотворчому мистецтві. Учасники конкурсу виборювали призові місця, змагалися за спеціальні номінації та призи і були нагороджені іменними конкурсними дипломами, медалями та кубками.

У складі журі були відомі артисти, викладачі ВНЗ,  керівники творчих колективів, діячі культури та мистецтв.

 

Вітаємо учасників із заслуженою перемогою, які своїми виступами просто підкорили журі та публіку!

 

Диплом лауреата Iступеня - Головатюк Юлія (викл. Погасій Н.І.)

Диплом лауреата Iступеня - Панченко Іван (викл. Рудніченко А.М.)

                                                                 концертмейстер Панченко О.А.

Диплом лауреата II ступеня – Петрова Катерина  (викл. Головатюк Л.В.)

концертмейстер Яковенко В.П.

Диплом лауреата IIступеня-Цибулько Олександра (викл. Яковенко В.П.)

Диплом лауреата IIступеня - Волчановська Ксенія (викл. Волчановська В.Д.)

Диплом лауреата IIступеня- Філіпова Анна (викл. Панченко О.А.)

Диплом лауреата III ступеня–Приз Анна (викл.Тімченко Г.О.)

Диплом лауреата III ступеня –Фортепіанний ансамбль у складі: Зайцевої Аліни  (викл.Панченко О.А.) та Радюкової Анастасії (викл.Яковенко В.П.)

Організатори фестивалю висловили свою вдячність вчителям за високий професійний рівень підготовки учасників, цікаву та різнопланову програму, за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання  підростаючого покоління. Професійна майстерність викладачів Черкаської ДМШ № 2 була відзначена начальником Київського управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шуригайло Оксани Іванівни Подяками за високий професіоналізм в роботі з дітьми