Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Проект «Шкільний майданчик» Черкаської дитячої музичної школи № 2

У Черкаській дитячій музичній школи № 2 успішно функціонує творчий проект «Шкільний майданчик», яких було проведено за поточний рік більше 20 концертів. 

Мета якого – привиття любові учням шкіл та вихованцям дошкільних навчальних закладів, популяризація музичних інструментів, виховання у дітей пошани до українських національних традицій, обрядів, виховання поваги до рідного краю та України в цілому. Керівник проекту - викладач фортепіанного відділу Панченко Ольга Андріївна.

30 листопада відбувся концерт-лекція на тему: «Знайомство з народними інструментами». Ведучою заходу була викладач Царинна Тамара Володимирівна, яка ознайомила всіх присутніх з історією виникнення народних інструментів: баян, акордеон, домра, бандура. У концерті брали участь не тільки учні народного відділу, але й  викладачі,які продемонстрували високопрофесійний рівень виконання сольних творів та гру в ансамблі.

Приємним сюрпризом для аудиторії була цікава вікторина з музичних загадок, дітлахи з великим задоволення відповідали на запитання, а наприкінці концерту учні і їх викладачі всі разом співали дитячі пісні з мультфільмів.

Такі зустрічі потрібні дітям, вони розширюють їх музичний світогляд та заохочують до спілкування з музичним мистецтвом.