Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Вихованці ЦДЮТ згадали казки Астрід Ліндгрен

- Хто ти? – запитала я. – Чому ти до мене прилетів?
- Я – найкращий в світі Карсон, який живе на даху, - відповів він, - а прилетів я тому, що ти написала книжку про Пеппі Довгупанчоху. …. Все це було саме так і я готова в цьому присягнути на книзі про Пеппі», - розповіла якось шведська письменниця Астрід Ліндгрен про свою зустріч із Карлсоном.

Історію створення героїв відомих всьому світові казок, а також біографію самої письменниці згадували в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Черкаси 15 листопада, адже напередодні відомій казкарці виповнилось 110 років. Тож бібліотека ЦДЮТ організувала пізнавально - розважальний захід, на який запросила учнів 5-6 класів черкаських шкіл №№ 4, 5, 21 та 30. 

У героїв усіма улюблених казок перевтілилися вихованці молодіжного театру-студії «Сучасник», які і знайомили присутніх із життям і творчістю шведської письменниці. Долучились до проведення заходу і вихованці студії естрадної пісні «Нон-стоп» та Зразкового шоу-гурту «Анфас». Нестандартна форма проведення заходу викликала щире захоплення школярів, адже дізнаватись нове від героїв книг набагато цікавіше.