Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 2 на конкурсі «Маленький віртуоз»

2 грудня  на базі Уманського музичного училища ім. П. Демуцького відбувся обласний конкурс виконавської майстерності «Маленький віртуоз», у якому взяли участь більше 60 учнів зі всієї області.

Конкурсанти змагались в номінаціях «Фортепіано» та «Скрипка». Юні піаністи та скрипалі показали високий рівень технічної майстерності та розуміння художнього змісту творів, що виконували.

Обласний конкурс «Маленький віртуоз» проходить щорічно на початку грудня і вже зазнав неабиякої популярності. Цей конкурс зарекомендував себе , як конкурс професійної майстерності, на якому звертають увагу не тільки на технічну сторону підготовки, але й на якість звуковидобування, складність програми, артистичність виконавців.

До конкурсу допускаються учні від 7 років.

Складнощі програми розподілено за віковими категоріями :

I група - 7 - 9 років

II група - 10 - 12 років                                                                         

III група - 13 - 15 років

Обов’язковим є виконання гами згідно вимог, які відповідають віковим категоріям, конкурсного етюду та віртуозної п’єси. Конкурсний етюд єдиний для кожної з груп.

Незважаючи на складність конкурсних вимог, популярність конкурсу не падає. З 9 годин ранку маленькі віртуози «стікались» з викладачами і батьками до стін музичного училища для реєстрації. Кожна вікова категорія учнів виступала в окремому приміщенні. Кожну групу виконавців оцінювало вимогливе журі, яке складалося з викладачів Уманського музичного училища. Цього року воно було більш вимогливе, призових місць було менше.

Журі було вражено високим професійним рівнем підготовки наших учасників про, що свідчать і результати конкурсу:

 I місце – Терехов Гавриіл 6 кл. (викл. Черногалова Л.І.)

II місце – Нікітенко Анастасія 3 кл. (викл. Волчановська В.В.)

 

Не дивлячись на важку боротьбу і втому , діти радісні і щасливі готуються до наступних змагань.

Бажаємо подальших творчих успіхів !