Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Музика зимової казки

Виставка творчих робіт «Музика зимової казки» вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відкрилася у Галереї народного мистецтва.

На мистецький захід були представлені понад сто неповторних експонатів у різних техніках виконання декоративно-прикладного мистецтва від талановитих дітей Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладної творчості «Сходинки», художньої студії «Сузір’я» та гуртка «Мистецтво нашого народу».

Мета виставки – популяризація народного та сучасного мистецтва, розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків, формування стійкого інтересу дітей до теми національної культурної спадщини, підтримка та розвиток образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

На дитяче свято завітали Марина Бакланова, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР; Тетяна Шевченко, заступник начальника відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки ЧОДА; Валентина Кудін, завідувач лабораторії виховної роботи, та Сергій Гловацький, методист музичного мистецтва та музичної культури Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради; Ліана Деркач та Юлія Дєєва, методисти Черкаського міського методичного кабінету установ освіти ЧМР; Ольга Мартинова, Голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Запрошуємо черкасців та гостей міста поринути у дитячий світ мистецтва. Виставка діятиме до 19 січня 2018 року у Галереї народного мистецтва (вул. Хрещатик, 251).