Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

«Різдвяні музичні зустрічі -2017» - святковий концерт для містян провели в Черкаській музичній школі № 1 ім. М.В.Лисенка

  22 грудня 2017 року до різдвяних та новорічних свят в Черкаській музичній школі № 1 ім. М.В.Лисенка відбувся   святковий захід «Різдвяні зустрічі-2017». Щороку викладачі разом з учнями ретельно готуються до святкової програми, добирають твори для виконання, проводять численні репетиції, шиють костюми. Учасники концерту подарували присутнім у залі музичні дарунки – привітання з Новим роком та Різдвом Христовим. 

Сюрпризом для глядачів стали театралізовані композиції, створені на основі народних святкових обрядів – забав. Загалом 180 дітей виступили перед глядачами за дві години! 

Розпочався концерт чудовим виступом духового оркестру школи   «Алекс-бенд» під керівництвом відомого в місті музиканта, аранжувальника Олександра Лісуна.

 Порадував глядачів і виступ хору учнів молодших класів «Музичні краплинки» під керівництвом Світлани Кладій з піснею Лесі Горової «Зима» та композицією «Сієм,сієм, посіваєм».

Цікавим та колоритним став виступ вже популярного в нашому місті дитячого творчого колективу - ансамблю народного співу «Настрій»  під керівництвом Тетяни Велічко (концертмейстери Олександр Шнайдер та Сергій Рябоконь) з композицією «Прийшла коляда».

Як зажди оваціями сприймали глядачі оригінальний стиль вокального колективу «Політон» - керівник та аранжувальник Тетяна Поліщук, концертмейстер Євгенія Савченко.

Апогеєм концерту став незабутній виступ хору учнів старших класів «Премєр» під керівництвом Ірини Варавіної з чудовою різдвяною піснею українського композитора Лесі Горової «Іде Бог».

2017 рік   для колективу музичної школи видався   багатим на успіх і здобутки. Тож і провели його як годиться – з чудовою музикою, піснями, відзначенням талантів та надіями на майбутні звершення.