Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Черкаська дитяча музична школа № 2 на Фестивалі у Чигирині

16 грудня  у першій козацькій столиці - місті Чигирині відбувся традиційний Фестиваль Святого Миколая, одна з головних подій зими в Україні, українська Фінляндія, територія справжніх див…

Черкаську дитячу музичну школу № 2 на фестивалі достойно представили ансамбль «Вишиваночки»(керівники Лісова Т.В.,Зігун О.А.),та зразковий вокальний ансамбль «Квітограй» (керівник - залужений викладач культури Черненко Л.О.) у складі гуртів:

-                     «Віночок» - керівник Руденко В.Ю.;

-                     «Соняхи» - керівник Зігун О.А.;

-                     «Маківки» - керівник Жук А.В.;

-                     «Фіалочки» - керівник Руденко В.Ю.;

-                     «Ромашки» - керівник Жук А.В.

Фестиваль – це чудове дійство,свято музики, співу та народних традицій.

Розпочався захід святковою ходою колядників,що зібрала всіх учасників фестивалю на центральній площі Чигирина.

Відкриття фестивалю на великій сцені було яскравим та феєричним. Учасників привітали організатори та головний герой фестивалю – Святий Миколай,який побажав усім миру, добра та злагоди.

Святкова програма концерту об’єднала представників різних регіонів України. Звучали пісні про Миколая, колядки, щедрівки, відбувалися вертепні постанови та міні-мюзикли.

Серед учасників – аматорські колективи різних вікових категорій та професійні колективи.

Виступи ансамблів «Квітограй» та «Вишиваночки» Черкаської дитячої музичної школи № 2, тепло зустріли слухачі, лунали оплески. Діти відчули атмосферу новорічного свята та отримали грошову винагороду за свій номер.

Народні традиції живі в Україні. Всі и чекаємо різдвяних свят,кожна дитина очікує дива. Отож організатори фестивалю подарували дітям радість, святковий настрій та незабутні враження. Діти зі сцени бажали всім веселого Різдва та щасливого Нового року.