Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Чеський посол зазначив, що юні черкаські митці найталановитіші

Вікторія Урбан та Олександр Варченко, вихованці Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» (керівник Галина Тимошенко) Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру, стали призерами 41-ої Міжнародної виставки дитячих художніх робіт Лідіце 2013 (Чеська Республіка). Тема виставки – «Традиції та спадщина народу моєї країни». 

– На конкурс юні черкаські митців подали керамічні вироби, писанки та малюнки, – розповідає директор Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру Світлана Ільченко. – А керамічна казкова тварина Сашка потрапила в підсумковий каталог виставки на першу сторінку. За оцінками журі конкурсу роботи наших дітей були неповторними, унікальними та креативними.

Урочисте вручення дипломів відбулось 11 грудня 2013 року в приміщенні Посольства Чеської Республіки в Україні за участі надзвичайного та повноважного Посла Чеської Республіки в Україні пана Івана Почуха. Пан посол зазначив, що черкаські діти одні з найталановитіших, яких він бачив.