Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

І знову перемога Першої музичної школи

Учні вокального відділу Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка взяли участь у I Міжнародному конкурсі класичного та сучасного мистецтва «BRILLANTE L’ARTE» у рамках Відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «LA GRANDE ARTE DI».

Конкурс проходив у центрі слов'янської та православної культури міста Києва в концертному залі та концертному холі ДК «Дарниця». Незважаючи на те, що конкурс проводився вперше, на нього з’їхались багато учасників з різних куточків України, Росії та Китаю. Професійний склад журі сформований з числа заслужених діячів культури та мистецтв, ведучих викладачів, композиторів,  продюсерів, художників, режисерів, акторів.

На конкурсі брали участь студенти та випускники консерваторій, музичних училищ. У академічному вокалі було представлено біля 50 учасників. Учні вокального відділу представили черкаську школу у різних вікових категоріях. Так, найменші учасники Веліханова Заріна (викладач Мусеровська Л.О.) отримала І місце, а Жовта Вероніка (викладач Варавіна І.М.) отримала ІІ місце у академічному вокалі. Середню вікову категорію представили Бевзюк Богдана (викладач Мусеровська Л.О.) отримала І місце та Ковальчук Ніна (викладач Варавіна І.М.) ІІ місце академічний вокал. Старшу вікову категорію представили учні Швець Вікторія та Карюк Діана (викладач Мусеровська Л.О.) отримали ІІ місце у академічному вокалі. Також Швець Вікторія прийняла участь у номінації джазовий спів, та отримала звання дипломанта.

Високою оцінкою журі була відмічена професійна підготовка 9-річної Веліханової Заріни, яка була запрошена виступити 17 листопада у заключному Гала-концерті конкурсу.

Як наголосила директор школи Юлія Темченко, результати ще одного конкурсу дали зрозуміти, що учні та викладачі ДМШ № 1 ім.  М.В. Лисенка гідні високих винагород та можуть професійно представити місто Черкаси  та Україну у Міжнародному вокальному русі.