Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Кінотеатр «Україна» організовує безкоштовний показ художніх фільмів, присвячених подвигу українського народу в Великій Вітчизняній війні 1941–45 рр.

Це насутпні фільми: 

«Зірка» 
Рік: 2002
Країна: Росія
Режисер: Микола Лебедєв
У ролях: Ігор Петренко, Олексій Панін, Артем Семакін, Олексій Кравченко, Анатолій Гущин, Амаду Мамадаков, Юрій Лагута, Катерина Вуличенко, Андрій Єгоров, Сергій Міллер
Російський художній фільм 2002 року, знятий за однойменною повістю Емануїла Козакевича, рімейк фільму тої самої назви 1949 року. Фільм був представлений на декількох кінофестивалях і удостоєний багатьох премій у різних номінаціях.

«Якщо ворог не здається»
Рік: 1982
Країна: СРСР
Режисер: Тимофій Левчук
У ролях: Я.Трипольский, М.Ульянов, В.Меньшов, А.Пазенко, В.Кулик, В.Талашко, А.Мовчан, А.васильєв, В.Гаврилов, А.Матешко, А.Быструшкин, С.іванов, В.Кузнецова, Н.Веселовская, А.Барчук, Ф.Стригун, М.Криницына, Д.Черченко, А.Масюлис, В.Гафт, Б.Молодан, В.Ткаченко.
У фільмі розповідається про одну з блискучих операцій Великої Вітчизняної війни, проведеної Радянським командуванням на початку 1944 року - знаменитому Корсунь-Шевченківській битві, після перемоги в якому для Радянської Армії відкрився вихід на Балкани.