Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини культури

Вшанування пам’яті жертв голодомору

- 21 листопада 2017 р.
Вшанування пам’яті жертв голодомору
До 85 роковини Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду українського народу в Будинку культури імені Івана Кулика  24 листопада о 15.00 для учнів загальноосвітніх  шкіл міста відбудеться показ документального фільму, присвяченого річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору. 

День доброго янгола

- 21 листопада 2017 р.
День доброго янгола

Нещодавно в Черкаській центральній міській бібліотеці для дітей відбувся захід для малят, позбавленних батьківської опіки ("Теплий дім") в рамках програми "Чужих дітей не буває".

Міжнародний конкурс Білорусі оцінив талант юного баяніста

- 21 листопада 2017 р.
Міжнародний конкурс Білорусі оцінив талант юного баяніста

У Білорусі, в місті Річиця, з 3 по 5 листопада 2017 року відбувся І Міжнародний конкурс баяністів – акордеоністів, організований на основі «Кубка світу», який проводить Міжнародна конфедерація акордеоністів. Цей конкурс включає великий спектр категорій: музиканти – солісти та колективи, різні за складом та віком. 

Майстер-клас відомого київського викладача по класу скрипки відбувся на базі ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка

- 21 листопада 2017 р.
Викладачі, батьки та учні дитячих музичних шкіл міста та області щиро вдячні департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР  за можливість зустрічи з чудовим викладачем по класу скрипки, викладачем вищої категорії Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка  Ольгою Михайлівною  Корінець. 

Яскрава перемога скрипалів та піаністів Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

- 20 листопада 2017 р.
Яскрава перемога скрипалів та піаністів Черкаської ДМШ № 1  ім. М.В. Лисенка
Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка здобули перемогу на ІV Всеукраїнському фестиваль – конкурсі «Сходинки до майстерності», який проходив у м. Кропивницький  12 листопада 2017 року.

← Ctrl 9 10 11 12 13 Ctrl →