Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини культури

Нові здобутки юних вихованок БМЦ

- 25 червня 2018 р.
Нові здобутки юних вихованок БМЦ

Насиченими та плідними були десять днів перебування у творчих майстернях Державної спеціалізованої художньої школи-­інтернату І­-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» для талановитих вихованок відділу декоративно-прикладної творчості позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.

Скрипалі першої музичної школи отримали призові місця на Всеукраїнському конкурсі "Класичний меридіан"

- 22 червня 2018 р.

    З 29 травня по 1 червня 2018 року в м. Києві відбувся ХIV Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан», у якому приймали участь юні музиканти з усієї України, в тому числі й учні спеціалізованих шкіл. Рівень конкурсантів цього року був дуже високим.

Розпочала свою роботу "Бібліотека під парасолькою"

- 21 червня 2018 р.
21 червня відбулося урочисте відкриття літньої акції «Бібліотека під парасолькою». Цей багатовекторний проект існує вже сім років і кожного року залучає все більше і більше потенційних користувачів. 

Міжнародний конкурс – фестиваль «ProFest»

- 18 червня 2018 р.
9 червня 2018 року в Києві відбувся Міжнародний конкурс – фестиваль «ProFest».  

Перемога учнів першої музичної школи в Харкові на конкурсі ім. Бетховена

- 18 червня 2018 р.

З 2 по 5 червня 2018 року в м. Харків відбувся XVI Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. В конкурсі приймали участь виконавці з 9 областей України. В 2015 році цей конкурс включили до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів.

← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →