Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини культури

Перемога учнів першої музичної школи в Харкові на конкурсі ім. Бетховена

- 18 червня 2018 р.

З 2 по 5 червня 2018 року в м. Харків відбувся XVI Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. В конкурсі приймали участь виконавці з 9 областей України. В 2015 році цей конкурс включили до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів.

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу «Вікторія»

- 13 червня 2018 р.

Обдаровані дівчата гідно представили рідне місто та Україну на Чемпіонаті світу із сучасного танцювального спорту, що відбувся у місті Пула (Хорватія). Представники 21-єї країни боролися за звання найкращих у різних танцювальних стилях та напрямках.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль виконавців на духових та ударних інструментах « Черкаські сурмачі»

- 11 червня 2018 р.

14 квітня 2018 року вперше в  Черкасах відбувся Відкритий  Всеукраїнський  конкурс-фестиваль виконавців на духових та ударних інструментах «Черкаські сурмачі».

У книжок канікул не буває

- 11 червня 2018 р.
Під цим гаслом 7 червня пройшло відкриття літніх читань «БібліоЛіто-2018» у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки.

Анфас повернувся: знову зі Львова із перемогами

- 29 травня 2018 р.
 Анфас повернувся: знову зі Львова із перемогами
Днями Зразковий шоу-гурт «Анфас» повернувся зі Львова, де 20 травня проводились Всеукраїнські змагання з сучасних танців «LVIV DANCE WEEKEND».

← Ctrl 4 5 6 7 8 Ctrl →