Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Директорів шкіл вчили як реалізувати державний стандарт освіти на практиці

Семінар для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста пройшов у гімназії № 9. Темою зібрання стала реалізація державного стандарту освіти на практиці. Директори мали змогу прослухати доповіді про стратегію досягнення успіху в навчальному процесі в умовах переходу на новий Державний стандарт, а також про перспективи його впровадження.

У роботі семінару взяли участь директор департаменту освіти та гуманітарної політики М.Л.Бакланова, завідувач кафедри педагогіки Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук С.А.Гаряча, заступник директора департаменту-начальник управління освіти Є.П. Степко, заступник начальника управління освіти І.А Тетьора, голова ПК міста Г.П.Федорченко, завідуюча Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти І.А.Косенкова, заступник завідуючої Т.В.Хижняк.

– Ми продемонстрували досягнення нашого закладу у цьому процесі на практиці, – зазначила директор гімназії № 9 Ірина Топчій. – Зокрема презентували проект «Розквіт», який реалізуємо у співпраці із дитячим садочком № 22. Цей проект дозволяє учням початкових класів дізнаватись про навколишній світ на власному досвіді та дослідах. Також ознайомили із проектом із психологічного супроводу навчання й адаптаціїї та із громадсько-активною діяльністю гімназії.

Також учасники семінару відвідали «відкриті» уроки з інформатики, історії, німецької мови. Члени дебатного клубу гімназії доводили перед директорами аргументи «за» і «проти» на тему «Чи заважають соціальні мережі навчанню». Кадети-учні гімназії демонстрували свої хореографічні вміння з бальних танців. Також гості стали свідками перемоги команди фізиків над ліриками в інтелектуальній грі «Під знаком Мудрої Сови».