Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

До Дня Святого Миколая вихованці черкаської школи-інтернату отримали новенькі басейн та спортзал

Незабутнім святом День Святого Миколая став для вихованців Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 14: у цей день там відкрили оновлені після ремонту басейн та спортивну залу. Перерізав символічну червону стрічку особисто голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Басейн санаторної школи-інтернату був збудований ще у 1981 році. Відтоді там жодного разу не робили капітального ремонту. Цього року за рахунок коштів обласного бюджету у школі капітально відремонтовано не лише спортивну залу з басейном, а й 2-ий поверх спального корпусу, проведено поточні ремонтні роботи спального корпусу, кабінету гурткової роботи, медичного блоку та повністю відновлено кабінет фізики.

– Для нашої школи цей подарунок надзвичайно важливий. Навчальні уроки у нас чергуються з уроками лікувальної фізкультури та лікувального плавання, яке й сприяє виліковуванню сколіотичної хвороби, – розповіла директор санаторної школи-інтернату Людмила Шарапа. – Насправді, від початку ремонтних робіт у басейні ми навіть не передбачали наскільки великого обсягу робіт. Тут робітники повністю зняли стару стелю і замінили її на нову, зробили теплу підлогу, змінили систему вентиляції, обігріву та поклали нову плитку. Встановили систему з очищення води, який складається із трьох етапів.

На свято Миколая Сергій Тулуб подарував вихованцям закладу  спортивну шведську стінку до нового спортзалу та подякував вчителям школи за той внесок, який вони щодня роблять для майбутнього України.

Я дякую вам за те, що ви вкладаєте в душу наших дітей. Закладені вами основи відобразяться на нашому майбутньому. Адже діти – це майбутнє Черкащини, майбутнє України, – зазначив Сергій Борисович. – А ми, в свою чергу, маємо створити вам належні умови для навчально-виховного процесу, всебічного розвитку та збереження здоров’я дітей. Саме такі завдання поставив перед нами Президент України Віктор Федорович Янукович у своїх соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України». Ми дбаємо про те, щоб юним черкащанам було цікаво і зручно навчатися, займатися спортом, розвивати творчі здібності. Для цього будуємо нові спортивні майданчики, ремонтуємо стадіони та спортивні зали, закуповуємо шкільні автобуси, комп’ютери та багато іншого.

Черкаська школа №14 була заснована у 1961 році, а у 1976 її перепрофілювали в загальноосвітню санаторну школу-інтернат. Зараз тут навчається 509 школярів із Черкас та різних куточків нашої області.

Санаторна школа-інтернат особлива: вона спеціалізується на реабілітації дітей із різними ступенями сколіотичної хвороби. У ній діти займаються на тренажерах, дошці Євмінова, а також проходять процедури масажу, фізіотерапії, парафінотерапії, ванн, циркулярного та струменевого душу, інгаляцій, фітококтейлів та аромотерапії.