Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Година поезії зачарувала юних підопічних терцентру соцдопомоги Придніпровського району

Днями, за ініціативи інструктора із трудової адаптації Олени Албичевої, для підопічних територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради проведено годину поезії. Аудиторію слухачів представляли десять молодих черкасців, які, на жаль, мають деякі обмежені фізичні можливості. Перед ними зі своєю лірикою та патріотичними віршами виступив поет - аматор Станіслав Кравець.
Молоді люди радо відвідують подібні заходи. Адже під час них можна дізнатися багато цікавого, познайомитися із новими друзями та поспілкуватися зі своїми знайомими.
 
Крім іншого, їх об’єднує любов до рідної української мови, поетичного слова.
 
Станіслав Іванович – поет і поет-пісенник. Він – частий гість Центру, тож і цього разу, з досвіду власних років, радо ділився із молоддю своїм творчим доробком, віршованими рядками своїх роздумів про майбутнє і сьогодення.
 
Відповідаючи на запитання слухачів, автор відкрив власний секрет, як народжуються його поезії: «Вірші з`являються самі, тільки встигай записувати. Але поету потрібна аудиторія!».
 
Саме із таких зустрічей, як ця, Станіслав Іванович черпає енергію та ентузіазм для наступних творів.
 
А юні гуртківці зачаровано слухали ліричну поезію та з цікавістю спілкувались із самим поетом.
 
Опісля завершення заходу, від імені всіх присутніх, Олена Албичева подякувала Станіславу Кравцю за змістовну і цікаву творчу зустріч та побажала йому нових успіхів у майбутньому.