Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Ігри патріотів у «Морській хвилі»

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу  № 43  "Морська хвиля" ЧМР відбулися "Ігри патріотів" в яких взяли участь не лише вихованці закладу, а й їх батьки та курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

– Усі два тижні підготовки та сама гра суттєво змінює дошкільника, робить його дорослішим, більш самодостатнім, дисциплінованим. Крім того, ці ігри сприяють патріотичному вихованню дітей, ранній їх соціалізації  в суспільстві, розвивають уміння та потребу дружити, вболівати про всіх членів своєї команди. Така діяльність згуртовує та об’єднує, сприяє здоровому способу життя, виховує емпатію, вміння співпереживати та допомагати один одному. Саме так педагог має можливість сформувати повноцінну соціальну особистість, – розповіла вихователь-методист ДНЗ №43 Ольга Вовк.

Тож, цього дня у спортивній залі вихованці випробовували свої сили у естафетах "Рятівники", "Переправа з палицями та обручами", "Снайпери", "Пожежники" та в іграх  "Український вінок" й "Склади пазли".