Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Литвин Тимур – учасник табору «INDIE MEDIA CAMP»

З 19 по 24 листопада 2017 проходив табір «Indie Media Camp»,  створений для учнів 9-11 класів. Втілення ідеї кемпу у життя стало можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні.


Участь у ньому взяли відібрані на конкурсній основі юнаки та дівчата із Кривого Рогу, Черкас, Сум, Запоріжжя, Херсону, Кременчука та Кропивницького. Серед семи черкасців, що пройшли конкурсний відбір та отримали незвичнайний, надихаючий досвід, учень 9-А класу Черкаської гімназії № 31 –Литвин Тимур.

Табір є місцем вільного спілкування молоді з різних міст України. Тут учні вчаться висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів. Вони отримують знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та учасництво містян в житті міста. Дізнаються про новітні медіа та практикують спільну творчість.

Школярі взяли участь у майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та розробляють свій перший аудіотур. Придумали і організували таборівку Елла Штика і Дмитро Тяжлов – співорганізатори фестивалю американського кіно «Незалежність».