Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

На Черкащині визначили кращих учителів року

П’ятьох фіналістів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» визначили в Черкасах, сьогодні, 12 грудня.

Цьогоріч 106 учителів з усієї Черкащини подали заявки до обласного журі на участь у конкурсі “Учитель року – 2014″. Протягом трьох конкурсних днів учасники представляли свою педагогічну ідею, проходили фахове тестування та проводили уроки в незнайомих класах із учнями черкаських шкіл. За результатами цих конкурсів визначено п’ятьох найкращих, які представлятимуть область на всеукраїнському рівні.

- Приємно, що у цьому році у конкурсі беруть участь учителі та директори сільських шкіл. Досить гарно представлена і географія конкурсу – це і Драбівський район, і Чорнобаївський, Уманський, Маньківський, м. Сміла, Умань та Черкаси, - зазначила директор департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Галина Гаврилюк.

Конкурс цього року проводився у 5 номінаціях: “Початкові класи”, “Трудове навчання”, “Світова література”, “Географія” та “Директори шкіл”.

- Найскладніша номінація – директори шкіл, оскільки попри те, що вони викладають предмети, повинні також турбуватися про усі пи

За словами директора департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, за усі 19 років існування конкурсу, Черкащина завжди була гідно представлена на всеукраїнському рівні. Ми можемо пишатися 5-ма абсолютними переможцями та 49-ма лауреатами.

Про це інформує сайт "Про все"