Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

На День Святого Миколая ЦДЮТ отримав новий ком’пютерний клас із кондиціонером

День Святого Миколая в Центрі дитячої та юнацької творчості відзначили святковою  концертною програмою за участю дитячих колективів. Серед присутніх у залі – голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та виконуючий обов’язки міського голови Черкас Віктор Білоусов.

Виконуючи свою обіцянку, яку він дав під час попереднього візиту,  губернатор подарував  Центру сучасний комп’ютерний клас, відзначивши, що  соціальна політика держави спрямована, зокрема, й на підтримку та розвиток  талановитих дітей та юнацтва та організації позашкільного дозвілля.

Міська ж влада, в особі Віктора Білоусова, долучилася до укомплектування комп’ютерного класу, та подарувала кондиціонер.

Для довідки:
Більш 2,5 тисяч юних черкащан щорічно навчаються в дитячих творчих об’єднаннях ЦДЮТ, а кількість дітей, залучених до участі в масових заходах, сягає за 15 тисяч на рік.
У закладі створено всі умови для гармонійного розвитку особистості, її творчого та інтелектуального потенціалу в вільний від навчання час, підготовки підлітків до життя в умовах ринкової економіки, задоволення потреб молоді у професійному самовизначенні, пошуку, розвитку і підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої і наукової еліти в різних галузях суспільного життя.
Творчий та педагогічний здобуток ЦДЮТ – 8 зразкових дитячих художніх колективів,1 Народний художній колектив, Мала академія наук та мистецтва, створена спільно з Черкаським державним технологічним університетом, школа додаткового комплексного навчання «Грайлик», різноманітні ігрові програми для учнів усіх вікових категорій загальноосвітніх закладів міста, переможці та лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, змагань.