Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Навчаються молоді педагоги

В дошкільному навчальному закладі  (ясла-садок) №90 "Весняночка" Черкаської міської ради відбулося  засідання міської школи  методиста - початківця на тему "Організація  фізкультурно – оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти".

 

Молоді вихователі - методисти мали можливість переглянути заняття в старшій групі "В країні веселого м'ячика"(інструктор з фізичної культури Федорченко О.В.),  оцінити його ефективність, визначивши  загальну та моторну щільність фізкультурного заняття.

Педагоги дошкільного закладу підготували перегляд  нетрадиційних  оздоровчих технологій,  які використовуються в освітньому процесі  дошкільного закладу: вправи з елементами йоги, медитаційні вправи "Мудри", дихальну гімнастику О.Н. Стрельникової.  

Цікавим для молодих керівників був перегляд  роботи гуртка з плавання  "Грація". Діти показали чудову композицію з елементами синхронного плавання( інструктор з плавання Ткачук А.М).

Керівник школи методиста-початківця, методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Корнелюк Л.П. підготувала для  своїх молодих колег змістовну інформацію "Здоров’я зберігаючі та здоров’я формуючі технології в освітньому процесі  закладу дошкільної освіти".  Відбувся обмін досвідом з організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільнятами.