Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Нова перемога маленьких вихованців

12 вихованців позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради стали переможцями та призерами Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» по Черкаській області у 2017 році.

Виставка-конкурс проводиться щорічно з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію.

На розгляд регіонального конкурсного журі надійшла понад сотня дитячих малюнків за номінаціями: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу» та «Кращий плакат на споживчу тематику». Участь у виставці-конкурсі взяли діти трьох вікових категорій:  5 - 8 р., 9 - 12 р., 13 - 17 р.

 Вітаємо талановитих вихованців Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки», Зразкового художнього колективу «Вернісаж», художньої студії «Сузір’я» та їх керівників – Тимошенко Галину, Коваленко Анжелу і Курську Ольгу, з черговою перемогою!