Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Олімпійська лінійка ФІМЛІ- 2018

Сьогодні, у Всеукраїнський день вишиванки, у фізико-математичном ліцеї Черкас відбулись "жнива переможців".

На урочистій лінійці, присвяченій найуспішнішим вихованцям ФІМЛІ, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов нагородив вчителів та ліцеїстів грамотами, дипломами та медалями за  перше-третє місце на всеукраїнських, обласних та міських змаганнях і олімпіадах з різних предметів.

- Я пишаюся вашими досягненнями, - зазначив освітянин. - Приємно, що основна частина ліцеїстів - призери та переможці. Ви красиві, розумні та успішні. Я вірю в те, що лише успішна молодь збудує успішну країну! Так тримати! Хочу подякувати і вашим вчителям, які не шкодували сил, терпіння, наснаги і майстерності аби навчити цих дітей, зацікавити їх наукою, дати їм знання та вміння і виховати в них волю до перемоги.

За 2017-2018 навчальний рік ліцеїсти вибороли: 3 призових місця на Всеукраїнських олімпіадах і 7 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук; 36 призових місць на обласних олімпіадах і 14 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук; 95 призових місць на міських олімпіадах і 19 призових місць за наукові роботи Малої Академії Наук. Всього 170 перемог в олімпіадах всіх рівнів вибороли учні, що становить більше 50% від загальної кількості учнів ФІМЛІ.