Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини освіти

Гімназистам презентували Канадський коледж із передуніверситетської підготовки

- 21 червня 2018 р.
У 9 гімназії відбулася зустріч учнів із представниками Канадського коледжу із передуніверситетської підготовки Millennium eAcademy. Цього року представництво навчального закладу вперше відкрилося в Україні, у світі працює вже 10 років.

Запрошуємо на свято "День випускника"

- 21 червня 2018 р.
 23 червня у середмісті Черкас (Соборна площа) відбудуться урочистості з ногоди свята випускника. Так на кілька годин перекриють бульвар Шевченка.

Запрошуємо до зустрічі з представниками ЮНІСЕФ

- 21 червня 2018 р.
22 червня о 12.00 у к.206 Черкаської міської ради відбудеться робоча зустріч із представниками ЮНІСЕФ в Україні з приводу долучення міста Черкаси до міжнародної ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді".

Про тимчасове призупинення роботи груп дошкільних навчальних закладів міста

- 19 червня 2018 р.

Згідно наказу департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР від 11.06.2018 № 467 у зв’язку з виконанням  ремонтних  робіт  у приміщеннях дошкільних  навчальних закладах міста, керуючись пунктом 27 розділом VII Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234,  та прийнявши до уваги клопотання завідувачів дошкільних навчальних закладів про потребу у призупиненні  функціонування груп у дошкільних навчальних закладах на час проведення ремонтних робіт, з метою охорони життя і здоров’я дітей.

Робота влітку

- 19 червня 2018 р.
Робота влітку
Черкаський міський центр зайнтості постійно пропонує актуальні вакансії та інші роботи тимчасового характеру. Зокрема, збір овочів та фруктів, розповсюдження листівок по місту. Тому, з пропозиціями щодо працевлаштування на час літніх канікул неповнолітні можуть ознайомитися, звернувшись до центру зайнятості, або на сайті: dcz.gov.ua

← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →