Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Пісочна терапія для малят

14 грудня у дошкільному навчальному закладі спеціального типу № 29 "Ластівка" пройшло відкрите заняття з пісочної терапії групи №3 "Зірочка".

На тему: "Пісочна країна", мета якого - заохочувати дітей фантазувати, перевтілюватись в різних героїв, активізувати тактильні відчуття, дрібну моторику рук, розвивати зв`язне мовлення, сприяти зняттю психологічної напруги у дітей.

Формування правильної вимови у дітей - це складний процес, дитині потрібно навчитися керувати своїми органами мовлення, сприймати зверненне до неї мовлення, здійснювати контроль за мовленням оточуючих та власним. - говорить завідувач ДНЗ Лілія Єрмоленко. - В роботі з дітьми, а особливо з тими, що вже мають порушення мовлення, велику увагу необхідно приділяти розвитку функції дрібних м’язів рук. Рухи рук тісно пов’язані з мовленням, вони є одним з факторів його формування. Саме таму така робота з дітьми регулярно проводиться в нашому закладі.

Вихованці "Зірочки" активно долучались до гри у піску, вимальовували своїх героїв та розповідали віршики. Такі занняття є дуже корисними і пізнавальними.