Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Серед черкаських школярів найкраще в теніс грають у гімназії № 9

Команда гімназії № 9 виборола перше місце у змаганнях із настільного тенісу серед більш ніж 30 шкіл-учасників за програмою Спартакіади школярів міста. Перемогу здобули: Юлія Кустова (учениця 11-В класу), Єгор Ноговський (учень 9-А класу), Владислав Чалий (8-Г клас).

- У гімназії створили гарні умови для гри у настільний теніс та розвитку учнів у цьому виді спорту. У холі на першому поверсі встановили два нові тенісні столи. Тож тепер усі учні під час перерв та у вільний від навчання час можуть грати у настільний теніс. Такі тренування і дали гарний результат – перемогу у змаганнях, - говорить учитель фізкультури, керівник команди Борис Щербина.

Тенісні столи минулого року придбали для всіх шкіл міста за кошти міського бюджету. Ініціатором їх включення до Програми соціально-економічного розвитку міста був депутат Черкаської міської ради, член Національного олімпійського комітету України Андрій Більда.

- Встановлення тенісних столів у навчальних закладах дає можливість дітям регулярно тренуватись, краще підготуватись, розвивати майстерність гри у настільний теніс, - зазначає Анатолій Лихацький, директор КДЮСШ. – Це взагалі дуже позитивний крок, адже допомагає дітям розвиватись і зацікавлює їх до занять спортом.