Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Черкасах змагалися рівні серед рівних

У спорткомплексі Академії пожежної безпеки пройшла V обласна інтеграційно-інклюзивна спартакіада «Рівний серед рівних» та творча виставка «Світ рівних можливостей» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів області. На заході з вітальним словом виступили директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, яка наголосила, що люди найперше сильні духом. Окрім того привітання прозвучали від депутатів Черкаської міської ради, священнослужителів, організаторів та керівництва пожежної Академії.

У заході взяли участь 16 черкаських загальноосвітніх навчальних закладів та команди із 10 шкіл області. Для здорових школярів та школярів з особливими потребами проводилися змагання з настільного тенісу, дартцу, кидків баскетбольного м’яча, естафети. Нововведенням стала інтелектуальна вікторина. Переможці визначалися у кожному з видів змагань. А за підсумками усіх видів були визначені команди-переможці спартакіади.

У результаті І місце здобула команда черкаської гімназії №9, ІІ місце – за командою ЗОШ №7, а третє – за командою Михайлівської ЗОШ.

Одночасно із спортивними змаганнями у приміщенні спортивного комплексу проходила творча виставка «Світ рівних можливостей». Переможцями виставки стали: у номінації Плакат «Здоров’я. Спорт. Толерантність» - спеціалізована школа № 3 (перше місце), Чікота Світлана з Черкаського ЗНЗ №37 (друге місце), Анцут Юлія з гімназії №9 (друге місце) та Титаренко Наталія з Драбівської ЗОШ (третє місце); номінація «Прикладне мистецтво» - І місце у Городнюк Юлія (СШ №33), ІІ місце у Новакової Анастасії (СШ №20), ІІІ місце у Поштар Владислава (Шполянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) і Колосової Аліни (Червонослобідська ЗОШ №2); номінація «Фотороботи «Черкащині - 60» - І місце у Масюкевич Романа (гімназія №31), ІІ місце у Павловської Анни (Смілянська СШ №5) і Фесенко Яни (Корсунь-Шевченківська ЗОШ №1), ІІІ місце у Василенко Анни (Черкаська ЗНЗ №37).

Усі переможці змагань отримали грамоти та цінні подарунки.