Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У черкаській школі № 3 створили еко-ялинки та інші новорічні дива

Напередодні новорічних свят в черкаській спеціалізованій школі № 3 стартував проект «Новорічні дива». Метою проекту є вшанування традицій українського народу, піклування про екологічне здоров'я країни та планети у цілому, пропагування екологічної культури, розвиток естетичного смаку, фантазії та умінь учнів школи. 

Учасниками проекту стали як учні з педагогами, так і батьки. Проект триватиме протягом грудня 2013 року – січня 2014 року. У рамках проекту заплановано ряд заходів – майстер клас «Майстерня Діда Мороза» з виготовлення новорічних прикрас засобами паперової пластики; прикрашання фасаду школи за затвердженим еколого-естетичним комітетом шкільного парламенту; конкурс екологічних ялинок «Збережемо ялинку!»; конкурс новорічних стіннівок; конкурс «Моя оселя найчарівніша, або завітай Діду Морозе до мене» на краще прикрашання класної кімнати; конкурс новорічних номерів «Зимовий Зорепад».

У межах проекту також стартував загальношкільний конкурс «Збережемо ялинку!». У рекреації школи відкрито виставку еко-ялинок, зроблених власноруч.

– Наша школа поглиблено вивчає екологію, багато працює над екологічною освітою та вихованням, цей конкурс став дуже актуальним для усієї шкільної громади, – розповідає директор школи Тетяна Ткаченко. – Усі експонати виставки відрізняються креативністю, фантазією та надзвичайною красою.

Наразі учні школи готуються до наступного конкурсного етапу проекту.

Фото ЕКО-ялинок можна переглянути ТУТ