Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У школі № 32 на благодійному концерті зібрали понад 4 тисячі гривень

В 2013-2014 навчальному році школа № 32 продовжує реалізацію благодійного проекту «Від серця до серця», започаткованого у жовтні 2011 року, за ініціативи шкільного євро-клубу «Креатив» та Учнівської ради. Протягом 2011-2013 року на благодійних концертах та благодійних ярмарках учнями, батьками та вчителями школи зібрано понад 12 тисяч гривень, які передано до Черкаського обласного центру дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру на лікування онкохворих дітей, до Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом на лікування ВІЛ-інфікованих дітей та на подарунки для дітей з обмеженими можливостями – учнів школи.

Днями в школі було проведено благодійний концерт під назвою «Посій добро в своєму серці». До участі в концерті були запрошені творчі колективи школи та міста: солісти школи, хор молодших класів «Веселі нотки», ансамблі «Мелодія» та «Гармонія», танцювальні клуби «Еш», «Імпульс» «Тонус», «Наталі»,«Максимум», Школи бального танцю «Стиль» та «Лілея», театр танцю «Експресія», викладач спеціалізованої школи № 20Володимир Шуляка, випускниця школи, майстер спорту з художньої гімнастики, аспірантка Санкт-Петербурзького  державного економічного університету Ігнатьєва Маріанна.

Традиційно концерт відвідали запрошені гості:завідуюча кабінетом «Довіра» Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом – Вакулюк Ольга Григорівна та медичні працівники Черкаського обласного центру дитячоїонкології та гематологіїЧеркаського обласного онкологічного диспансеру: Гоєнко Світлана Володимирівна, Грищенко Ольга Вікторівна, Шевченко Марина Михайлівна.

На концерті було зібрано 4100 гривень. 700 грн переданодо Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, 2000 грн - до Черкаського обласного онкодиспансеру, решту грошей планується витратити на подарунки для дітей з обмеженими можливостями – учнів школи.