Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Учасники міського квесту "Тарасові шляхи" отримали нагороди

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася церемонія вручення нагород учасникам міського квесту, присвяченого 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка – «Тарасові шляхи».

У листопаді цього року 22 школи міста делегували найрозумніших і найшвидших своїх учнів для мандрівки Тарасовими шляхами, по сторінках творчості великого митця, історичних подіях того часу, його національній спадщині.

На сцені ЦДЮТ кожна команда презентувала глядачам «свій» квест, свої враження та найцікавіші моменти випробувань, у яких вони взяли участь. Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова урочисто вручила дипломи та сертифікати учасника квесту.

Команди, які отримали дипломи:

І ступеню – команда «ФіМЛійські кобзарі» фізико-математичного ліцею, команда «Заповіт» ЗОШ №26;

ІІ ступеню – команда «Вишитий рушник» ЗОШ №2, команда «Нащадки Тараса» ЗОШ №30;

ІІІ ступеню – команда «Калина» СШ №3, команда «Козацька рада» ЗОШ №25.

Переможці у номінаціях:

номінація "Знавці творчості Т.Г.Шевченка» – команда «Гайдамаки» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, команда «Нащадки Тараса» гімназії №31;

номінація «Життєвий шлях Кобзаря» – команда спеціалізованої школи №13, команда «Лілей» гімназії №9;

номінація «Знавці поезії Т.Шевченка» – команда «Гайдамаки» Першої міської гімназії, команда «Оріон» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21, команда «Берегиня» колегіуму Берегиня;

номінація «Мистецтво Тарасового слова» – команда «Українська душа» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19;

номінація «Поетика картин Шевченка» – команда «Розумна сімейка» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, команда «Енерджайзери» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, команда «Юні Шевченкознавці» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, команда «Тарасики» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, команда спеціалізованої школи №18.

номінація «Шевченко – митець» – команда «Хвиля» спеціалізованої школи №20, команда «Нащадки Тараса» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22.