Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Участь черкаських школярів у INDIE MEDIA CAMP

З  19 по 24 листопада гімназистки ПМГ 9-А класу Колісник Дарина та Браун Вероніка  мали можливість навчатися у таборі Indie Media Camp, що знаходиться у селі Мощун неподалеку від Києва. 

Підлітки віком від 13 до 18 років з різних містечок України а саме: із Кривого Рогу, Сум, Запоріжжя, Херсону, Кременчука та Кропивницького зібралися в одному місці. Група з Черкас була у складі 7-ми осіб, де були учні з 31, 3, 5 школи, а також  з ФІМЛІ. У таборі всі мали змогу дізнатися про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість.

На фото-історії, який вела відомий фотограф  Катерина Радченко, розповідали про історію фотографії, навчали правильно будувати композицію  та знаходити скритий підтекст. Викладач розповідала про свій шлях до успіху, який був не простий, і також зробила із 15 звичайних дітей справжніх фотографів.

Візуальний мєппінг вів Євгеній Ващенко. Він навчив дітей створювати 3д проекції на будівлі, рухати їх , а також будувати складні схеми для проектування.

Група з анімації розробляли та знімали свої перші мультфільми.  Вони зрозуміли, що цей процес дуже складний та потребує купу ідей та креативу, адже це не просто вміння монтувати та знімати мультфільми, а ще ліпити з пластиліну, малювати та вирізати.

Учні з Черкас також долучились до участі у різних квестах та за  допомогою  своїх вмінь та знань тепер зможуть створювати справжні відео шедеври.