Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості „З днем народження, Артек!"

Міжнародний дитячий центр „Артек“ за сприяння Міністерства соціальної політики України напередодні оздоровчого періоду з 20 січня до 20 березня 2014 року проводитиме заочний відбірковий конкурс з метою підбору талановитих дітей для участі у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості „З днем народження, Артек!“ (29-30 травня – 18-19 червня).

До участі запрошуються дитячі колективи, які працюють у жанрах сучасна та естрадна хореографія народно-сценічний та спортивний бальний танець; спортивний напрям з елементами акробатики, рок-н-ролу; циркове мистецтво; естрадний вокал; жанри та види мистецтв видовищних театралізованих форм. Під час фестивалю буде проходити новий мистецький проект – Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні, який регламентується окремим положенням (див. на сайті www.artek.ua). Заявки та відеоматеріали на відбірковий тур надсилати Укрпоштою.

Просимо підтримати соціально значущий проект для талановитих та обдарованих дітей у частині підбору учасників відбіркових конкурсів та забезпечення доступності змістовного відпочинку та оздоровлення в МДЦ «Артек» для дітей пільгових категорій – учасників дитячих творчих колективів, талановитих та обдарованих дітей, переможців міжнародних, всеукраїнських конкурсів.

Докладна інформація про терміни фестивалю  та положення конкурсу у повному обсязі розміщені на сайті: www.artek.ua.