Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Значення сюжетно-рольової гри у морально-соціальному становленні дитини раннього віку

23 листопада в дошкільному навчальному закладі №81 "Незабудка" відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп раннього віку.

- Провідною діяльністю дитини є гра, в якій вона виконує певні ролі, відтворює життя дорослих, задовольняє свої пізнавальні, соціальні, моральні, естетичні потреби, зауважила Любов Корнелюк, методист ММК.

Ігровий сюжет "До зайчика на іменини" (вихователь Наталія Ткаченко) проілюстрував роль вихователя в грі та можливості гри в активізації міжособистісної взаємодії малюків.

Змістовну презентацію "Вплив сюжетно-рольової гри на розвиток особистості дитини в ранньому віці" підготувала вихователь-методист дошкільного закладу Наталія Зінченко Виступ практичного психолога Наталія Дудіної (ДНЗ №89), був присвячений темі "Роль дорослого у розвитку ігрової діяльності дошкільника"  зацікавив учасників заходу результатами анкетування батьків, щодо їх ставлення до ігрової діяльності та особливостей створення умов для гри малюків вдома.

Інтерактивна гра за коректурними таблицями Н.Гавриш, яку провела керівник м/о Оксана Приступа (методист ДНЗ №72), включила всіх учасників в тимчасові творчі групи, які розв'язували завдання по облаштуванню сюжетних ігор для ігрового осередку групи раннього віку.

У своїх виступах, за підсумками роботи методичного об'єднання, вихователі наголосили на практичній спрямованості заходу, якісному теоретичному висвітленні теми та якісному показу практичної роботи з дітьми.